Zwrot podatku z Holandii – Rzeszów

Zwrot podatku z Holandii


Jeżeli legalnie pracujesz bądź pracowałeś na terenie Holandii, to możesz starać się o odzyskanie nadpłaconego przez siebie podatku. Zwrot podatku z Holandii może wynieść nawet kilkaset euro, dlatego warto podjąć próbę odzyskania tych pieniędzy. Nasze biuro specjalizuje się w tym , aby Klient mógł otrzymać maksymalny zwrot podatku holenderskiego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara.

Nasze biuro zajmuje się zwrotem zagranicznych podatków w tym między innymi oddzyskaniem podatku z Holandii. Dzięki nam skutecznie odzyskasz pełny zwrot podatku.

Możesz odliczyć żonę, dzieci, kredyt, przejazdy, oraz inne koszty, które pozwolą uzyskać Ci jak najwyższy zwrot podatku dochodowego z Holandii.

Rozliczenie dochodów uzyskanych z Holandii według aktualnie obowiązujących przepisów jest obowiązkowe dla każdego kto pracował w tym kraju.

Nasze biuro wykonuje darmową symulacje-kalkulacje zwrotu.

kalkulacja2
 

Co potrzebujesz do wykonania rozliczenia z Holandii?

Jeżeli rozliczasz się samodzielnie

  • Jaaropgave – dokument od pracodawcy z rocznym zestawieniem dochodu ( Odpowiednik polskiego PIT-11)
  • Kopia dowodu osobistego
  • Dokumenty potwierdzające dochody z pozostałych krajów (np Polska Pit-11) luz Zaświadczenie o dochodach na formularzu UE/WE za dany rok wypełniony przez Polski Urząd Skarbowy

Jeżeli rozliczasz się z partnerem fiskalnym to potrzebujesz:

  • Jaaropgave ( jeżeli ma)
  • Zaświadczenie o dochodach na formularzu UE/WE za dany rok wypełniony przez Polski Urząd Skarbowy
  • Kopie dowodów osobistych
  • Decyzję o nadaniu numeru Sofii dla partnera fiskalnego (jeżeli ma)
  • Dokument: Zaświadczenie o wspólnym zameldowaniu